صفحه در حال بارگذاری می باشد. لطفا صبر کنید...
بارگذاری
Soomar63
نام کامل:امیر حسینی,نام مستعار:Soomar63.آدرس سایت:www.soomar63.com.محل زندگی:ایران,البرز,3143664991.حرفه:طراحی سایت در:شرکت همگام رایانه سومار.همکاران:White World

سلام میهمان گرامی؛ برای دسترسی به تمامی امکانات؛ لطفا در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید. قبل از عضویت در سایت؛ توافقنامه سومار را مطالعه نمایید.

X

خدمات سومار

امتیاز:  ستارهستارهستارهستارهستاره / 10
ضعیفعالی 
مطلب ویژهپر امتیاز
تاریخ ایجاد در 17 تیر 1391 نوشته شده توسط امیر حسینی
مجموعه: سایت > عمومی
نمایش از 17 تیر 1391 بازدید: 11195
پرينت
اندازه قلم: کوچکتر . پیشفرض . بزرگتر

عضویت در سایت سومار:

بسیاری از امکانات سومار، در اختیار اعضاء سایت قرار می گیرد. به همین منظور برای دسترسی به تمامی بخش های سایت، لطفا ابتدا در سایت سومار عضو شوید. لطفا در هنگام عضویت از اطلاعات واقعی و صحیح استفاده نمایید. نام، نام کاربری و ایمیل شما بعد از عضویت دیگر توسط خود شما قابل تغییر نیست؛ پس در ورود آنها نهایت دقت را بنمایید. پس از عضویت، لطفا پروفایل انجمن خود را تکمیل نمایید. تکمیل بودن مشخصات شما، کمک شایانی در ارتباط سومار با شما و پیشبرد سومار خواهد نمود.ورود به بخش اعضاء:

برای ورود به بخش اعضاء سایت سومار و استفاده از تمامی امکانات سایت؛ لطفا از منوی بالای سایت روی گزینه پنل کاربری کلیک کرده و با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد شوید. در صورتی که هنوز در سایت سومار عضو نشده اید؛ روی لینک عضویت در سمت چپ سایت کلیک نمایید و فرم عضویت را به طور دقیق تکمیل نمایید. قبل از عضویت در سایت حتما توافقنامه سایت را مطالعه نمایید.نحوه دریافت افزونه ها از سایت:

تمامی افزونه های معرفی شده در سومار، در قالبقالب های جوملا در واقع تشکیل دهنده شکل ظاهری سایت شما می باشند. قالب ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و بسته به نوع وبسایت شما می توانند دارای قابلیت ها و موقعیت های مختلف باشند. انتخاب یک قالب خوب در سرعت وبسایت بسیار تاثیر گذار است. یک مطلب ارائه شده اند. برای دریافت هر افزونه، ابتدا باید در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید. سپس وارد صفحه معرفی افزونه مورد نظر شوید. در ابتدای مطلب، متن توضیحی افزونه و عکس های مرتبط را مشاهده می نمایید. در پایین این متن و عکس ها، تعدادی لینک تبلیغاتی مشاهده می کنید. افزونه مورد نظر شما در پشت این تبلیغات قرار دارد. برای دریافت افزونه کافی است روی یکی از تبلیغات به دلخواه کلیک کنید تا صفحه تبلیغات در یک برگه جدید باز شود. بلافاصله پس از باز شدن صفحه تبلیغات، جدول توضیحات و دریافت افزونه به شما نمایش داده خواهد شد و می تواند آنرا دریافت نمایید. (سیستم تبلیغاتی یکی از راه های تامین هزینه های نگهداری و توسعه سومار است. امیدواریم عذرخواهی ما را برای اضافه کردن یک کلیک بیشتر برای رسیدن به لینک دریافت افزونه ها بپذیرید.)

در صورتی که در مقابل یک افزونه بجای دکمه "دریافت"، دکمه "خرید" را مشاهده نمایید، به معنی تجاری بودن آن افزونه است و می بایست آن افزونه را خریداری نمایید و یا برای دریافت آن در سایت سومار فعالیت انجام دهید.معرفی سیستم امتیازی و درآمد سومار:

وبسایت سومار، دارای یک سیستم درآمد زایی برای توسعه دهندگان و تولید کنندگان افزونه های سیستم مدیریت محتواسیستم مدیریت محتوا در واقع یک نرم افزار از پیش طراحی شده است که به شما کمک می کند وبسایت خود را در زمانی کوتاه راه اندازی نمایید. بسته به نوع سیستم انتخابی؛ امکانات خاصی به صورت پیش فرض در سایت شما فعال خواهد بود. جوملا؛ وردپرس و دروپال برترین سیستم های مدیریت محتوا می باشند.ی جوملا می باشد. توسط این سیستم، تمامی برنامه نویسان و توسعه دهندگانی که محصولاتی برای جوملا تولید می نمایند، می توانند محصولات خود را با مالکیت خود برای فروش در سایت سومار قرار دهند. این محصولات می توانند شامل کامپوننتکامپوننت نوعی از افزونه ها می باشد. مهمترین تفاوت این دسته با سایر افزونه ها این است که دارای بخش جداگانه ای است. کامپوننت ها معمولا خود دارای چند بخش مختلف هستند. برای دسترسی به تنظیمات کامپوننت ها؛ باید پس از ورود به پنل مدیریت؛ از بخش کامپوننت ها؛ کامپوننت مورد نظر را انتخاب نمایید.، ماژولماژول ها دسته ای از افزونه های جوملا می باشند. مهمترین فاکتور آنها این است که در یک مکان خاص از سایت به نمایش در می آیند. اولویت ماژول های یک موقعیت خاص؛ ترتیب نمایش آنها را تعیین می کند. برای دسترسی به تنظیمات ماژول ها؛ پس از ورود به بخش مدیریت؛ از منوی افزونه ها وارد منوی ماژول ها شوید.، پلاگینپلاگین نوعی از افزونه های جوملاست. پلاگین ها معمولا بسته به نوع خود؛ تاثیر خود را روی سایت می گذارند. برای دسترسی به تنظیمات پلاگین ها پس از ورود به بخش مدیریت؛ باید وارد قسمت پلاگین ها از منوی افزونه ها شوید. پلاگین های سیستمی؛ ویرایشگر؛ محتوا و کاربری از مهمترین دسته های پلاگین ها می باشند. ترتیب اجرای پلاگین ها در بعضی موارد بسیار مهم است.، قالبقالب های جوملا در واقع تشکیل دهنده شکل ظاهری سایت شما می باشند. قالب ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و بسته به نوع وبسایت شما می توانند دارای قابلیت ها و موقعیت های مختلف باشند. انتخاب یک قالب خوب در سرعت وبسایت بسیار تاثیر گذار است. و یا فایل های ترجمه باشند. پس از فروش هر افزونه، 63 درصد قیمت تعیین شده، به صندوق درآمد مالک افزونه واریز می گردد و مابقی سهم سومار خواهد بود. مالک افزونه ها، می تواند بلافاصله درخواست دریافت وجه خود را به سومار اعلام نماید؛ بدین ترتیب، سومار موجودی صندوق وی را صفر کرده و معادل آنرا به حساب بانکی وی واریز خواهد کرد.

از سوی دیگر اعضاء سایت نیز می توانند برای خرید افزونه های تجاری، وجه آنها را از طریق پرداخت آنلاین واریز نمایند و یا با استفاده از سیستم امتیازی سومار، با فعالیت در سایت، امتیاز کسب کرده و افزونه های تجاری را خریداری نمایند. توضیحات سیستم امتیازی در ادامه آورده شده است. بلافاصله پس از خریداری نمودن افزونه به هریک از دو روش ذکر شده، لینک دانلود افزونه برای کاربر فعال خواهد شد.شرایط معرفی افزونه یا محصول برای فروش در سومار:

آنچه سومار را از سایر وبسایت ها متمایز می نماید، حساسیت مدیران سومار برای ایجاد یک وبسایت با کیفیت است. در طی سال های گذشته همواره کوشیده ایم تا یک وبسایت با کیفیت، پایدار و قابل اطمینان ایجاد نماییم. به همین دلیل، همین حساسیت در مورد افزونه هایی که با مالکیت دیگران در سایت سومار برای فروش قرار خواهد گرفت نیز وجود خواهد داشت. سومار این حق را برای خود محفوظ می دارد که تمامی افزونه های معرفی شده را از لحاظ امنیتی و حقوق کپی رایت بررسی نموده و سپس برای فروش در سایت قرار دهد. به همین دلیل، در صورتی که تمایل دارید افزونه ای را در سومار برای فروش قرار دهید لطفا دقت کنید که دارای فاکتورهای زیر باشد:


- افزونه معرفی شده نباید به صورت رمزنگاری شده و یا کدگذاری شده باشد.

- افزونه معرفی شده نباید کرک شده و یا نال شده باشد.

- افزونه معرفی شده نباید تحت مالکیت شخص حقیقی یا حقوقی دیگری باشد.

- افزونه معرفی شده نباید دارای لینک مخفی و یا کدهای نفوذی و یا سایر تهدیدات امنیتی باشد.

- قیمت پیشنهادی افزونه باید با میزان پیچیدگی و کیفیت آن متناسب باشد.خرید افزونه های تجاری و پرداخت بانکی:

سومار به عنوان یکی از منابع دریافت افزونه های با کیفیت و رایگان جوملا فعالیت خود را شروع کرد. سپس با راه اندازی سیستم امتیازی و درآمد سومار، امکان خرید و فروش افزونه ها در سومار ایجاد شد. شما می توانید بسیاری از افزونه های رایگان جوملا را در سومار بیابید. همچنین می توانید افزونه های تجاری که توسط سومار و یا سایر تولید کنندگان در سومار قرار داده شده است را خریداری نمایید. برای خرید افزونه ها کافی است مطلب مربوط به افزونه را مطالعه نموده و در بخش دانلود افزونه، روی لینک "خرید" جلوی آن کلیک کنید. با این کار، سیستم به صورت خودکار، فاکتور مربوطه را برای شما ایجاد خواهد کرد و به صفحه "سیستم پرداخت" منتقل خواهید شد. در این صفحه فاکتور ایجاد شده را با کلیک روی دکمه "پرداخت" جلوی آن پرداخت نمایید. پس از کلیک روی دکمه "پرداخت" به صفحه بانک منتقل خواهید شد و پس از پرداخت موفقیت آمیز و بازگشت به سایت سومار، لینک "خرید" در صفحه مطلب به لینک "دریافت" تبدیل خواهد شد و می توانید به سادگی افزونه مورد نظر را دریافت نمایید.دریافت افزونه های تجاری بدون پرداخت وجه نقد:

سومار دارای یک سیستم امتیازی می باشد که توسط آن شما می توانید برای خرید افزونه های تجاری بجای پرداخت وجه نقد، در سومار فعالیت نمایید و بابت فعالیت های خاص، امتیاز کسب کرده و با کسب امتیاز مورد نظر، افزونه مورد نظر را خریداری نمایید. به عنوان مثال فرض کنید یک قالبقالب های جوملا در واقع تشکیل دهنده شکل ظاهری سایت شما می باشند. قالب ها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و بسته به نوع وبسایت شما می توانند دارای قابلیت ها و موقعیت های مختلف باشند. انتخاب یک قالب خوب در سرعت وبسایت بسیار تاثیر گذار است. با قیمت 25 هزار تومان در سومار برای فروش گذاشته شده است. برای دریافت این افزونه یا باید وجه آنرا به صورت بانکی واریز نمایید و یا باید با فعالیت در سومار، امتیاز خود را به 25000 برسانید و با استفاده از امتیاز خود، افزونه مورد نظر را خریداری نمایید. در صورتی که امتیاز شما برای خرید یک افزونه کافی باشد، با کلیک کردن بر روی دکمه "پرداخت"، به جای انتقال به بانک، سیستم به صورت خودکار وجه افزونه را از محل امتیازهای شما کسر کرده و لینک دانلود افزونه را برای شما فعال می کند. هر امتیاز سومار معادل یک تومان است و لیست فعالیت های امیتاز دار در سومار در بخش زیر مشخص شده است:لیست فعالیت های امتیاز دار در سومار:


عضویت در سومار:

با عضویت در سومار، 500 امتیاز کسب خواهید کرد این امتیاز بلافاصله پس از تکمیل عضویت شما در حسابتان منظور خواهد شد.

ورود روزانه به سومار:

اگر هر روز به سایت سومار سر زده و وارد حساب کاربری خود شوید، 200 امتیاز دریافت خواهید کرد. این امتیاز تنها برای اولین ورود در هر روز منظور می شود.

مطالعه مطالب سومار:

با مطالعه هر مطلب در سومار، 100 امتیاز خواهید گرفت. این امتیاز تنها هنگامی به حساب شما اضافه می شود که برای اولین بار یکی از مطالب سومار را مطالعه نمایید. لازم به ذکر است که مطالعه مطالب انجمن شامل این امتیاز نمی شود.

درج نظر برای مطالب سومار:

هنگامی که به مطالب سومار نظر بدهید، 50 امتیاز دریافت خواهید کرد. این امتیاز محدودیتی از لحاظ تعداد ندارد اما در صورتی که برای کسب امتیاز اقدام به درج نظرات بی معنی و یا اسپم شکل نمایید، سومار می تواند امتیاز صندوق شما را صفر نماید. لطفا برای درج نظر، نظراتی را وارد نمایید که حداقل دارای معنی بوده و مرتبط با مطلب باشد.

درج مطلب و پاسخ به مطالب در انجمن سومار:

برای درج هر مطلب جدید در انجمن سومار، 100 امتیاز دریافت خواهید کرد. همچنین در صورت پاسخ به هریک از مطالب انجمن نیز 100 امتیاز دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که تعداد این امتیاز نیز محدودیتی ندارد اما در صورتی که صرفا برای کسب امتیاز اقدام به درج مطالب و یا پاسخ های بیهوده بنمایید سومار می تواند امتیاز صندوق شما را صفر نماید.

آخرین به روز رسانی سه شنبه, 12 آذر 1392 11:04
 • Default Avatar

  سهیل سلطاانیان

  تاریخ: 23 دی 1395

  سلام من تازه وارد سایت شده ام چطور بیشتر بار این سایت آشنا شوم با تشکر از مدیر سایت فک کنم Emoticon Laughingسایت خوبیه

 • Default Avatar

  سجادصادق

  تاریخ: 10 مرداد 1394

  سايت بسيار کاربردي هست
  با تشکر از مديران سايت

 • Vacation

  اینترنت

  تاریخ: 30 ارديبهشت 1394

  با سلام بنده عضو تازه وارد هستم
  به نظرم کارتون خیلی عالیه
  منتهی به این شرط که ماژول ها و قالب های سایت همیشه بروز باشند
  متشکرم

 • Avatar 2012 12 26

  سید امیر حسینی

  تاریخ: 10 خرداد 1393

  سلام سیستم پشتیبانی و سیستم پیام رسانی سومار به دلیل تغییراتی در حال حاضر ارائه سرویس نمیدن.
  لطفا از طریق ایمیل یا صفحه تماس با ما یا انجمن اقدام بفرمایید تا سیستم پشتیبانی و پیام رسانی به ارائه سرویس برگردند.
  ممنون.

 • Redswirl

  پگاه آرام

  تاریخ: 10 خرداد 1393

  سلام
  چطور می تونم مجاز به استفاده از سیستم پشتیبانی سومار بشم؟

برای درج نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

آخرین افزونه های بروزرسانی شده

پلاگین افزودن Google Analytics به سایت جوملا (تاریخ: 1392/12/06 توضیح: نسخه 4.1 جوملا 2.5 و 3.0 - انگلیسی)
کامپوننت ایجاد و مدیریت نقشه سایت Xmap (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 2.3.4 جوملا 2.5 و 3.0 - انگلیسی)
مدیریت کامل فایل ها در جوملا با کامپوننت eXtplorer (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 2.1.5 جوملا 2.5 و 3.0 - انگلیسی)
کامپوننت مرکز دانلود حرفه ای Phoca Download (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 3.0.3 جوملا 3.0 - انگلیسی)
کامپوننت مرکز دانلود حرفه ای Phoca Download (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 2.1.9 جوملا 2.5 - انگلیسی)
یکشنبه 16:12

تبلیغات

جستجو

آمار محتوا

شمار بازدید صفحات

امروز345
دیروز1099
هفته جاری1444
ماه جاری19215
کل بازدیدها1620408

افراد برخط

181 مهمان و 0 عضو آنلاین

اعضاء فعال اخیر

اطلاعات

یکشنبه 29 مرداد 1396
تعداد اعضاء: 4605
تعداد مطالب: 167
وب لینک ها: 17
بازدید مطالب: 1564905
شناسه: 54.196.8.177
نام مرورگر: سایر مرورگرها
نسخه مرورگر: ؟
سیستم عامل: سایر سیستم عامل ها

سرعت بارگذاری صفحه

زمان بارگذاری: 0.31 ثانیه

دریافت آخرین نسخه جوملا

دریافت آخرین نسخه پایدار جوملاآخرین نسخه پایدار جوملا 1.0آخرین نسخه پایدار جوملا 1.5آخرین نسخه پایدار جوملا 1.6آخرین نسخه پایدار جوملا 1.7آخرین نسخه پایدار جوملا 2.5آخرین نسخه پایدار جوملا 3.1
مسیر:  
Offline: soomar63[at]ymail.com
صفحه اصلی Arrow Rtl درباره ما Arrow Rtl نکات کاربردی سایت
عضویت در سایت

نکات کاربردی سایت

ورود به بخش اعضاء

برای ورود به بخش اعضاء سایت، لطفا از منوی بالا گزینه پنل کاربری را انتخاب نمایید. پنل کاربری


نحوه دریافت افزونه ها

برای دریافت افزونه ها، ابتدا با نام کاربری خود وارد شوید و سپس در صفحه معرفی افزونه، روی یکی از بنرهای تبلیغاتی کلیک نمایید تا لینک دریافت افزونه نمایش داده شود. ادامه


فعالیت و کسب امتیاز و درآمد در سومار

در سیستم امتیازی و درآمد سومار، تولید کنندگان افزونه می توانند محصولات خود را برای فروش در سومار قرار دهند و کاربران نیز می توانند با فعالیت در سایت امتیاز دریافت نمایند. ادامه


آخرین نظرات کاربران

سینا احمدی:  (در تاریخ: 24 مرداد 1396 برای مطلب: کامپوننت گالری تصاویر فوق العاده Admiror Gallery)
o,fi
مشاهده مطلب: کامپوننت گالری تصاویر فوق العاده Admiror Gallery

فریدون سعیدی:  (در تاریخ: 12 تیر 1396 برای مطلب: دیسک سومار)
اینم عالی بود..ولی من هنوز سردرگممB)
مشاهده مطلب: دیسک سومار

فریدون سعیدی:  (در تاریخ: 12 تیر 1396 برای مطلب: دیسک سومار)
اینم عالی بود..ولی من هنوز سردرگممB)
مشاهده مطلب: دیسک سومار

سهیل سلطاانیان:  (در تاریخ: 23 دی 1395 برای مطلب: نکات کاربردی سایت)
سلام من تازه وارد سایت شده ام چطور بیشتر بار این سایت آشنا شوم با تشکر از مدیر سایت فک کنم :laugh:سایت خوبیه
مشاهده مطلب: نکات کاربردی سایت

مهسان علیزاده:  (در تاریخ: 15 دی 1395 برای مطلب: مدیریت کامل فایل ها در جوملا با کامپوننت eXtplorer)
سلام خسته نباشید من میخواستم سایتم قابلیت آپلود و دانلود داشته باشه حالا میخواستم که ببینم این افزونه Explorer که برای آپلود هست تنظیماتش بعد از نصب به چه صورته
مشاهده مطلب: مدیریت کامل فایل ها در جوملا با کامپوننت eXtplorer