صفحه در حال بارگذاری می باشد. لطفا صبر کنید...
بارگذاری
Soomar63
نام کامل:امیر حسینی,نام مستعار:Soomar63.آدرس سایت:www.soomar63.com.محل زندگی:ایران,البرز,3143664991.حرفه:طراحی سایت در:شرکت همگام رایانه سومار.همکاران:White World

سلام میهمان گرامی؛ برای دسترسی به تمامی امکانات؛ لطفا در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید. قبل از عضویت در سایت؛ توافقنامه سومار را مطالعه نمایید.

X

خدمات سومار

امتیاز:  ستارهستارهستارهستارهستاره / 6
ضعیفعالی 
مطلب ویژهپر امتیاز
تاریخ ایجاد در 26 دی 1390 نوشته شده توسط امیر حسینی
مجموعه: سایت > عمومی
نمایش از 26 دی 1390 بازدید: 14510
پرينت
اندازه قلم: کوچکتر . پیشفرض . بزرگتر

اين توافقنامه محتوي مطالب و ارجاعيات سياست هاي فعلي شركت سومار بوده و  براي هر يك از خدمات قابل دسترس شركت اعمال ميشود.


اين توافقنامه توسط و ما بين شركت همگام رایانه سومار (با مسئولیت محدود) كه در اين توافقنامه "سومار" ناميده ميشود از يك طرف و شما (وكيل، نماينده، وارث و جانشين شما نيز در اين قرارداد مشترك خطاب ميشود) كه در اين توافقنامه "مشترك" ناميده ميشويد از طرف ديگر، تنظيم شده و از لحظه ثبت نام شما در سایت؛ معتبر و قابل اجراست.


اين توافقنامه شرايط و مقررات استفاده از خدمات سومار را تعيين نموده و تعهدات سومار به مشترك و بالعكس تعهدات مشترك به سومار را در رابطه با خدمات مورد استفاده توسط مشترك تشريح مي كند.


اين توافقنامه مانند ديگر سياست هاي سومار، به همراه تمامي تغييرات ضميمه آن، تشكيل دهنده توافقنامه اي كامل و اختصاصي بين مشترك و سومار مي باشد كه در رابطه با چگونگي نحوه استفاده از خدمات سومار ميباشد و همچنين تكميل كننده تمامي پيشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلي مي باشد.


تمامي سياستنامه ها و توافقنامه هاي مربوط به خدمات سومار به صورت بخش هاي جداگانه در اين توافقنامه آمده است كه شامل سياستنامه هاي مورد بحث (UDRP) نيز مي باشد. با سفارش خدمات سومار، مشترك موافقت مينمايد كه تمامي شرايط و توافقنامه هاي پيوست را كه بخشي از اين توافقنامه هستند درك و موافقت نموده كه به آن عمل نمايد.


علاوه بر تمامي نقل و انتقالات مالي انجام شده توسط مشترك، مشترك با شرايط اين توافقنامه در مورد نقل و انتقالات مالي كه توسط هر كسي كه بعنوان جانشين مشترك يا هر كسي كه از اشتراك ايجاد شده توسط مشترك در سومار استفاده مي كند انجام مي شود نيز موافقت ميكند، حتي درصورتيكه نقل و انتقال به جانشيني از مشترك انجام نشده باشد.


1)  توافقنامه و تغييرات
مشترك متعهد ميشود كه با تغييراتي كه ممكن است سومار هر از چندگاهي در اين توافقنامه ايجاد كند موافقت نموده و محدوديت هايي را كه پس از اعمال اين تغييرات ايجاد مي شود رعايت نمايد. چنانچه خدمات سومار را استفاده نمايد، اين توافقنامه بايد به طور كامل و تا زماني كه از خدمات استفاده مي كند و از مزاياي آن بهره مي برد، اجرا شود. چنانچه مشترك در استفاده از خدمات سومار انصراف دهد، هيچ وجهي از سوي سومار مسترد نمي گردد؛ مگر در زمینه طراحی سایت که توضیحات آن در صفحه "تعرفه طراحی سایت سومار" آورده شده است. مشترك مي پذيرد كه در صورت تمايل به قطع استفاده از خدمات سومار مسئول خواهد بود كه اين موضوع را به سومار اطلاع دهد.


2) اطلاعات صحيح
 مشترك موافقت مي نمايد كه با به روز نمودن اطلاعات ثبت نامی خود (درصورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات سومار اطلاعات صحيح در اختيار سومار قرار دهد و سومار براي برقراري هرگونه ارتباط با مشترك از اطلاعات ارائه شده  توسط مشترك استفاده نمايد چنانچه اطلاعاتي كه مشترک ارائه ميدهد نادرست، مبهم يا ناقص باشد و يا سومار شبهه مستدلي در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و يا دقيق نبودن اطلاعت شما داشته باشد سومار به صلاحديد خود مجاز خواهد بود خدمات مشترك را قطع و حساب وي را مسدود نمايد.


3) حفظ اطلاعات محرمانه
سومار هيچگونه اطلاعات مربوط به شما را بدون اجازه صريح آن به ديگران نخواهد داد (تنها ایمیل شما در صفحه تماس با اعضاء به نمایش درخواهد آمد). سومار از اطلاعات مشترك بجز ارائه خدمات به خود مشترک استفاده نخواهد کرد مگر با هماهنگی خود مشترک و کسب اجازه صریح.


4) امنيت حساب
مشترك متعهد مي گردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نمايد. مسئوليت تمامي عملياتي كه بوسيله حساب مشترك انجام گيرد به عهده خود مشترك است. چنانچه استفاده غيرمجاز و يا ناقض امنيت صورت بگيرد بايد سريعا به سومار اطلاع داده شود.بديهي است سومار هيچگونه مسئوليتي در قبال هرگونه ضرر و زيان كه بر اثر استفاده فرد ديگري از كلمه عبور و يا حساب مشترك با و يا بدون اطلاع مشترك انجام شده نمپذيرد. مشترك همچنين موافقت مي نمايد كه مسئوليت خسارتهاي وارده احتمالي به سومار يا ديگر مشتركين كه در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب يا كلمه عبور مشترك بوده به عهده مشترك ميباشد. مشترك ميبايست به دلايل امنيتي اطلاعات دسترسي به حساب خود را در جاي امن نگهداري نموده و در مورد عدم دسترسي ديگران به اطلاعات حساب، نام كاربري و كلمه عبور خود احتياط نمايد. بديهي است مسئوليت تمامي عملياتي كه از طريق حساب مشترك انجام مي گيرد، چه بوسيله خود مشترك و چه بوسيله جانشين و نماينده وي و يا افراد متفرقه  و يا به هر طريق ديگر، به عهده مشترك ميباشد. سومار از پذيرفتن مسئوليت هرگونه فعاليت انجام شده در حساب مشترك با و يا بدون اجازه مشترك خودداري مي كند.


5) عدم استفاده غير قانوني و خلاف شرع
مشترك موافقت مي نمايد كه هيچگونه استفاده خلاف قوانين و  مقررات جاري جمهوري اسلامي ايران و همچنين قوانين جاري بين الملل انجام ندهد.


چنانچه سومار به علت استفاده غيرقانوني مشترك از خدمات و يا به دليل ارسال هرزنامه(Spam) و يا موارد غير اخلاقي اطلاعات مشترك را حذف و اقدامات اصلاحي انجام دهد هيچگونه وجهي قابل استرداد به مشترك نخواهد بود.


سومار حق آشكار ساختن هرگونه اطلاعات را براي اجراي قوانين، مقررات و بطور كلي روال قانوني و درخواست دستگاه هاي قضايي و دولتي، ضروري مي داند و همچنين حق ويرايش، رد، ارسال يا حذف هرگونه موارد يا اطلاعات را به صورت كلي يا جزئي به صلاحديد سومار در هر زمان براي خود محفوظ مي دارد.


چنانچه خدماتی توسط مشترك تهيه شده باشد سومار اجباري براي نظارت بر استفاده مشترك از خدمات را ندارد.


سومار اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه استفاده از خدمات را بررسي نموده و به اختيار خود آنرا لغو نمايد.


سومار مجاز است دسترسي مشترك به خدمات را در هر زمان و به هر دليل بدون اطلاع قبلي قطع و يا مسدود نمايد.


چنانچه استفاده مشترك از خدمات منجر به اقدام و يا تهديد قانوني عليه سومار، شركتهاي وابسته و يا شركاء گردد، سومار مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتيجه اين اقدامات به ادامه سرويس دهي به مشترك خود خاتمه دهد.


سومار همه حسابها را براي استفاده بيش از حد فضا و يا پهناي باند، مورد بررسي قرار مي دهد و در صورت مشاهده استفاده بيش از ميزان تعيين شده، بمنظور دريافت هزينه مازاد و يا قطع سرويس مشترك اقدام مي نمايد (پیش از قطع سرویس سومار ملزم است مراتب را به اطلاع مشترک برساند).


چنانچه استفاده مشترك از خدمات حاوي هرزنامه (Spam) و يا موارد غير اخلاقي باشد سومار مجاز به لغو سرويس مشترك خواهد بود.
اعمال غيراخلاقي عبارتند از اعمالي كه جهت افترا زدن، آسيب زدن، سوء استفاده، تهديد، بدگويي و آزار اشخاص ثالث طراحي شده اند، اعمالي كه مغاير با قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و بين الملل مي باشند، اعمالي كه جهت تشويق ديگران به رفتارهاي غيرقانوني از قبيل و نه محدود به جنايت، استفاده غيراخلاقي از تصاوير كودكان و ...  طراحي شده اند. اعمالي كه حريم شخص ثالث و يا يك نژاد يا اديان و مقدسات را مورد تعارض قرار مي دهند. فعاليتهايي كه جهت جعل هويت شخص ثالث، وارد شدن به رايانه و يا شبكه ديگران به طور غيرمجاز (هك كردن)، انتشار ويروسهاي اينترنتي و اعمال تخريب ديگران طراحي شده اند و يا فعاليتهايي كه به هرصورت منجر به آزار كودكان گردد. بديهي است اعمال غيراخلاقي تنها به موارد فوق محدود نمي گردد.


6) عدم ارسال هرزنامه (Spam)، تسويه خسارت
سومار به محض مشاهده ارسال هرزنامه (Spam) از يك حساب و يا تشخيص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (ها)  و يا نامه هاي ناخواسته (Bulk Mail) آن حساب را مسدود خواهد كرد و علاوه بر اين، مشترك متعهد به پرداخت كل مبلغ خسارت تعيين شده پس از برآورد خسارات وارد شده به سومار ميباشد. مشترك تائيد مي كند كه مفاد سياستنامه عدم ارسال هرزنامه سومار را مطالعه و درك نموده و رعايت كردن آنها را پذيرفته است. اين شرايط براي استفاده از تمامي خدمات قابل اجراست.


7) مالكيت معنوي
كليه حقوق و منافع خدمات مربوط به مالكيت معنوي سومار متعلق به سومار است. مشترك موافقت مي كند كه هيچ سود يا امتيازي در اين مالكيت معنوي به وي منتقل نمي شود و متعهد مي شود كه هيچ گونه ادعا و درخواستي درباره سود خدمات نخواهد كرد.


مشترك درك و موافقت مي كند كه كليه محتويات و موارد موجود در اين موافقتنامه، ساير رويه ها و وب سايت سومار مانند ساير حقوق و قوانين مالكيت تحت حفاظت قوانين مختلف حق نشر، حق امتياز و علامت تجاري در جمهوري اسلامي ايران مي باشد و سومار صادر كننده امتياز آن صريحاً تمامي حقوق مربوط به چنين مواردي را براي خود محفوظ مي دارد، همچنين مشترك درك و موافقت نموده است كه از هرگونه استفاده از بندهاي شرح داده شده در بالا به هر نحو بدون داشتن اجازه صريح كتبي از سومار يا صادركننده امتياز آن منع شده است. هيچ گونه امتياز يا حقي تحت هرگونه حق نشر، امتياز، علامت تجاري، علامت خدماتي يا حق مالكيت يا پروانه ديگر بوسيله اين توافق نامه به مشترك واگذار نشده است.


8) استفاده از بسته طراحی سایت سومار
چنانچه مشترك بسته طراحی سایت گواهي شده سومار را تهيه نمايد، سومار به مشترك يك جواز محدود، غير انحصاري، غير قابل انتقال براي استفاده از سایت ارائه مي دهد.


مشترك مي تواند بسته طراحی سایت را بر روي هر پايگاه اطلاع رساني (سایت) اجرا نمايد اما نمي تواند آن را بر روي دو و يا چند پايگاه اطلاع رساني بطور همزمان نصب كند.


مشترك می تواند در بسته تغییرات دلخواه خود را ایجاد نماید اما مسئولیت خرابی های احتمالی بسته به عهده خود مشترک می باشد.


بسته طراحی سایت سومار دارای كد منابع (Source Code) باز می باشد و بر اساس سیستم مدیریت محتواسیستم مدیریت محتوا در واقع یک نرم افزار از پیش طراحی شده است که به شما کمک می کند وبسایت خود را در زمانی کوتاه راه اندازی نمایید. بسته به نوع سیستم انتخابی؛ امکانات خاصی به صورت پیش فرض در سایت شما فعال خواهد بود. جوملا؛ وردپرس و دروپال برترین سیستم های مدیریت محتوا می باشند.ی جوملا به همراه چند افزونه متن باز (و یا تجاری) تشکیل شده است و هرگونه تغییر در آن توسط مشترک مجاز می باشد.


 سومار تمامي حقوق بسته طراحی سایت را براي خود محفوظ مي دارد.


نرم افزار و تمامي نسخه هاي كپي آن كه مشترك به طور مجاز تهيه نمايد تحت مالكيت معنوي سومار هستند.


بجز حقوقي كه در اين توافقنامه صريحا به مشترك اعطا شده هيچ حق ديگري نسبت به بسته طراحی سایت به مشترك تعلق نمي گيرد و كليه حقوق آن براي سومار محفوظ مي باشد.


سومار خدمات خود را بدون هيچ نوع ضمانت و گارانتي صريح يا ضمني ارائه مي دهد با اين وجود محدوديتي براي ارائه ضمانتهاي ضمني در حين فروش ندارد.


9) هزينه و پرداخت
كليه هزينه ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات پرداخت مي شوند و غير قابل بازگشت مي باشند مگر اينكه به نوعي صريحا ذكر شده باشد، حتي اگر خدمات مشترك قبل از مدت زمان تعيين شده به حال تعليق درآيد، قطع و يا واگذار گردد.


سومار صريحا اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه قيمت گذاري را بوسيله پست الكترونيك و يا بر روي وب سايت رسمي خود(www.soomar63.com) اطلاع دهد. پرداخت توسط مشترك با ارائه كارتهاي اعتباري تعيين شده، واريز به حساب بانكي، چك هاي حقيقي و حقوقي و روشهاي ديگري كه رسماً اعلام شده است با استفاده از سيستم پرداخت سومار قابل انجام است. مشترك مي‌تواند از طريق روشهاي پرداخت تعيين شده، حساب خود را پرداخت نمايد.


چنانچه قرارداد، پرداخت ماهانه داشته باشد تاريخ پرداخت صورت‌ حساب ماهانه مشترك براساس نرخ خريد تعيين مي‌ شود.


چنانچه به هر دليل سومار موفق به دريافت بدهي مشترك، از طريق روشهاي پرداخت تعيين شده بابت خدمات نشود، مشترك موافقت مي‌نمايد كه سومار مشترك را براي تسويه بدهي‌ تحت پيگرد قانوني قرار دهد. چنانچه پرداختهاي مشترك توسط كارت اعتباري انجام گيرد و اگر به هر دليل سومار نتواند كل مبلغ بدهي مشترك بابت خدمات را از كارت اعتباري وي دريافت نمايد مشترك موافقت مي‌نمايد كه سومار مشترك را براي تسويه بدهي‌ تحت پيگرد قانوني قرار دهد. بمنظور تسويه بدهي، سومار خود را مجاز ميداند تا بلافاصله سرويس مشترك را كه بوسيله مشترك يا از طريق وي تهيه و يا تمديد شده‌اند بدون هيچگونه اطلاع قبلي لغو و يا مسدود نمايد.


صورت حساب هزينه‌ها از طريق روش پرداخت انتخابي مشترك دريافت مي‌شود. مشترك توافق مي‌كند كه در مورد تمديد خدمات دريافتي خود به طور كامل مسئول بوده و چنانچه سومار موفق به دريافت هزينه سرويس مشترك از طريق روش پرداخت انتخابي وي نشود، سومار هيچ مسئوليتي در قبال مشترك و يا شخص ثالث نخواهد داشت.


10) ضامن تعهدات
مشترك يا هر شخص ديگر كه به نمايندگي ازمشترك در سایت سومار ثبت نام می نماید و سفارش خدمات می دهد، بدين وسيله اعلام مي كند و متعهد مي‌شود كه داراي حقوق، اختيارات و اعتبار لازم براي اجراي مفاد اين توافقنامه رادارا ميباشد و هيچ‌ يك از حقوق و مزاياي اين توافقنامه را به شخص ديگر انتقال نخواهد داد. همچنين متعهد مي‌شود كه 18 سال يا بيشتر سن دارد و يا وكيل قانوني وي اين شرايط را دارد و به جانشيني وي اين قرارداد را عمل خواهد كرد و تضمين مينمايد كه تمام كارهايي را كه انجام مي‌دهد با علم بر اينكه بر منافع قانوني ديگران آسيب نمي ‌زند و با منافع آنها در تضاد نيست انجام مي‌دهد.


11) رفع مسئوليت
سومار تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي (از قبيل از دست رفتن اطلاعات و ...)‌ مسئول نمي‌باشد، حتي اگر اين ادعا بر اساس قرارداد، نقض گارانتي (صريح يا ضمني)‌، نقض توافقنامه و يا عدم توانايي مشترك در استفاده از خدمات سومار  و يا به هر علتي از دست رفتن اطلاعات و فايلها باشد. اگر چه سومار احتمال چنين خسارتي را گوشزد كرده باشد،  برخي شرايط مسئوليت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثني گردد كه در چنین شرايطي مسئوليت سومار محدود به قانون مي‌گردد. مشترك موافقت مي‌كند كه در هيچ شرايطي حداكثر مسئوليت تقبل شده توسط سومار در برابر خسارات احتمالي بيش از كل مقدار پرداختي شما به ازاي خدمات  مشخص خريداري شده نگردد.


انتهاي بند 12 برخي از حوزه‌هاي قضايي اجازه رد ضمانت ضمني را نمي‌دهند، در اين موارد؛ مورد شرح داده شده در بالا در مورد شما قابل اجرا نمي‌باشد.


بند 21 ابقاء بندهاي 1،7،10،12،13،14،15،16،17،18،19،20،21،22 در توافقنامه در صورت لغو شدن يا خاتمه يافتن توافقتامه  به قوت خود باقي مي‌ماند.


12) عدم وجود ضمانت
سومار هرگونه ضمانت صريح يا ضمني در فروش و غيره را نقض مي‌كند. خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه ميشوند. سومار هيچگونه ضمانتي مبني بر اينكه خدمات احتياجات مشترك را برآورده مي‌كنند، سرويسها قطع نمي‌شوند، بدون خطا هستند و با معايب برطرف خواهند شد ارئه نمي‌دهد. سومار هيچگونه ضمانتي در مورد صحت و دقت عملكرد خدمات و نتايج استفاده از آنها ارائه نمي‌دهد.


13) پرداخت غرامت
مشترك توافق مي‌كند كه از سومار، پيمانكاران، نمايندگان، كارمندان، مديران، سهامداران و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئوليت، آسيب و يا هزينه شامل حق الوكاله كه ناشي از ادعا، عملكرد و يا تقاضاي شخص ثالث در ارتباط با مشترك (شامل نمايندگان مشترك و يا هر فرد ديگر كه از اشتراك يا خدمات مشترك با و يا بدون اجازه مشترك، استفاده از خدمات كه مشترك از سومار خريداري نموده است) و يا نقض مفاد توافقنامه‌ هاي موجود در اين توافقنامه باشد، محافظت كرده و غرامات اجتماعي را پرداخت نمايد. علاوه بر اين مشترك موافقت مي‌نمايد كه از سومار در مقابل هرگونه ضرر، مسئوليت، آسيب يا هزينه شامل حق ‌الوكاله كه ناشي از نقض ضمانتها ذكر شد و در اين توافقنامه به هرگونه عملكرد خلاف از جانب مشترك، هر ادعايي مبني بر اشتراك شما به كپي‌رايت ، علامت تجاري، حق مالكيت معنوي شخص ديگر باشد محافظت كرده و غرامات احتمالي را بپردازد. اين غرامات علاوه بر غرامتهايي است كه مشترك از طرف خود پرداخت مي‌نمايد. چنانچه شكايتي عليه سومار در حال اجرا يا ارسال باشد سومار بايد در اين مورد مطلع گردد. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال اين تعهد‌نامه به منزله نقض موارد اين توافقنامه خواهد بود. سومار مجاز خواهد بود در مقابل چنين ادعاهايي به روش خود از خود دفاع نمايد. مشترك متعهد مي‌شود كه در صورت بروز چنين ادعاهايي بلافاصله سومار را جهت كنترل امور در جريان قرار داده و در تمام مراحل به طور كامل با سومار همكاري نمايد و همچنين توافق مي‌نمايد چنانچه سومار متوجه اقامه مشكلات نهاد دولتي ، اداري يا قضايي در رابطه با اشتراك مشترك در سومار گردد، علاوه بر تغيير كنترل اشتراك مشترك هرگونه اقدام ديگري را كه جهت رعايت قوانين دولتي، اداري يا قضايي لازم بداند تا زمان خاتمه اجرا انجام دهد.


14) قوانين حاكم، محل دادرسي، عدم اجازه شكايت
مشترك موافقت مي‌نمايد كه محل دادرسي پرونده‌هاي مربوط به خدمات ارائه شده توسط سومار در دادگاه تهران و يا كميته مبارزه با جرائم رايانه اي واقع در تهران باشد. مشترك مجاز نخواهد بود در مسائلي كه در اين توافقنامه روش شده‌اند شكايتي به دادگاه ارئه دهد.


15) ابلاغ هاي قانوني
 كليه ابلاغها و اعلانات سومار (به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌ سايت اعلام خواهند شد. اخطارهاي مربوط به نقض قرارداد به پست الكترونيك و يا آدرس پستي مشترك ارسال مي‌ شوند. در هرصورت تاريخ دريافت ابلاغ 5 روز پس از ارسال آن در نظر گرفته مي‌شود. اعلانات و ابلاغهاي مشترك به سومار ميبايست به پست الكترونيك موجود در سايت سومار و يا از طريق پست سفارشي به آدرس دفتر مركزي سومار ارسال گردد.


16) عودت وجه
سرويس طراحی سایت؛ در هر زمان قابل فسخ و عودت وجه می باشد و جزئیات آن در صفحه "تعرفه طراحی سایت سومار" آورده شده است.


17) توافقنامه كامل
توافقنامه حاضر شامل رويه‌ها و توافقنامه‌هايي كه در اين قسمت اشاره شده (مانند رويه حل اختلافات) به عنوان قرارداد كامل و تنها قرارداد بين مشترك و سومار براي خدمات ذكر شده تلقي مي‌گردد.


18) تفكيك‌ پذيري
بخشهاي اين قراداد تفكيك‌پذير ميباشند. در صورتي كه بخشي از اين قرارداد نامعتبر يا غير اجرايي باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزديكترين شكل به متن اصلي تفسير مي‌گردد و ساير قسمتها و شرايط توافقنامه به طور كامل لازم‌ الاجرا هستند.


19) سلب اختيار
عدم اجراي بخشي از شرايط اين توافقنامه و توافقنامه هاي ضميمه آن توسط سومار در مقابل مشترك يا ديگران به منزله سلب حق اجراي اين توافقنامه از سومار نمي‌باشد.


20) وضعيت اضطراري
سومار همه تلاش خود را براي پايدار نگه‌داشتن خدمات انجام مي‌دهد با اين همه مشكلات تفكيكي خاص و ساير عوامل خارج از كنترل سومار هر از چندگاهي ممكن است منجر به وقفه در سرويس‌ دهي سومار گردند. مشترك موافقت مي‌نمايد سومار را براي نتايج اين وقفه‌ها مسئول نداند.


21) عدم بهره مندي شخص ثالث
هيچ قسمتي از اين قرارداد صريحا و يا ضمني به مفهوم اعطاي حقوق، مزايا و يا تعهدي به شخص ثالث نمي‌باشد، مگر مواردي كه در اين توافقنامه ذكر شده‌اند.


22) عناوين
عناوين موجود در اين توافقنامه جنبه تفسيري دارند و چنانچه تضادي بين عناوين و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد ميبايست مرجع عملكرد قرار گيرند.

آخرین اعضایی که این مطلب را مشاهده نموده اند:
-حسین اقا  -علی جعفری  -سیدعلیرضا جلالی  -کیان مهر  -حسن زاهد  -سجاد فرامرزی  -افشین صنوبری  -پگاه آرام  -علی رحمانی  -ABC  
آخرین به روز رسانی جمعه, 13 مرداد 1391 07:54
 • Default Avatar

  ستایش

  تاریخ: 01 خرداد 1392

  سلام.هرچند که اینجا یه سایت علمیه و جای این حرفا نیست . ولی آقای آصفی شما دیگه چرا؟شما که از یاران قدیمی سومارین!
  بعدم اگه خوب فکر کنیم ،می بینیم ما آدما قبلا حداقل یکبار اینکار کردیم و نخونده و ندونسته چیزی رو قبول کردیم که بقیه کائنات قبول نکردن!!!!
  همه دنیا مزش به همینه .به کارایی که انجام میدیم بدون توجه به اون ولی آخر سر میبینیم که شیرینه. مثل عضویت شما تو سومار و گهگاه نظرات و سوالایی که می پرسین و بقیه کاربرا هم استفاده می کنن. با عذرخواهی از مدیرسایت.

 • Avatar

  مازیار آصفی

  تاریخ: 01 خرداد 1392

  یعنی بعد مدتها اومدم تو سایت سومار، داشتم یه دوری میزدم ببینم چه خبر. اومدم تو صفحه توافقنامه همینجا هنگ کردم
  آقا این چه توافقنامه ایه؟ یه کتابه. ما که ثبت نام کردیم همینطوری موافقت کردیم اما فکر کنم ناسا هم همچین توافقنامه ای واسه فرستادنمون به فضا نداشته باشه.

برای درج نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

آخرین افزونه های بروزرسانی شده

پلاگین افزودن Google Analytics به سایت جوملا (تاریخ: 1392/12/06 توضیح: نسخه 4.1 جوملا 2.5 و 3.0 - انگلیسی)
کامپوننت ایجاد و مدیریت نقشه سایت Xmap (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 2.3.4 جوملا 2.5 و 3.0 - انگلیسی)
مدیریت کامل فایل ها در جوملا با کامپوننت eXtplorer (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 2.1.5 جوملا 2.5 و 3.0 - انگلیسی)
کامپوننت مرکز دانلود حرفه ای Phoca Download (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 3.0.3 جوملا 3.0 - انگلیسی)
کامپوننت مرکز دانلود حرفه ای Phoca Download (تاریخ: 1392/10/25 توضیح: نسخه 2.1.9 جوملا 2.5 - انگلیسی)
پنج شنبه 06:22

تبلیغات

جستجو

آمار محتوا

شمار بازدید صفحات

امروز332
دیروز672
هفته جاری4127
ماه جاری17169
کل بازدیدها1618362

افراد برخط

191 مهمان و 0 عضو آنلاین

اطلاعات

پنج شنبه 26 مرداد 1396
تعداد اعضاء: 4602
تعداد مطالب: 167
وب لینک ها: 17
بازدید مطالب: 1561454
شناسه: 54.156.92.138
نام مرورگر: سایر مرورگرها
نسخه مرورگر: ؟
سیستم عامل: سایر سیستم عامل ها

سرعت بارگذاری صفحه

زمان بارگذاری: 0.35 ثانیه

دریافت آخرین نسخه جوملا

دریافت آخرین نسخه پایدار جوملاآخرین نسخه پایدار جوملا 1.0آخرین نسخه پایدار جوملا 1.5آخرین نسخه پایدار جوملا 1.6آخرین نسخه پایدار جوملا 1.7آخرین نسخه پایدار جوملا 2.5آخرین نسخه پایدار جوملا 3.1
مسیر:  
Offline: soomar63[at]ymail.com
صفحه اصلی Arrow Rtl درباره ما Arrow Rtl توافقنامه
عضویت در سایت

نکات کاربردی سایت

ورود به بخش اعضاء

برای ورود به بخش اعضاء سایت، لطفا از منوی بالا گزینه پنل کاربری را انتخاب نمایید. پنل کاربری


نحوه دریافت افزونه ها

برای دریافت افزونه ها، ابتدا با نام کاربری خود وارد شوید و سپس در صفحه معرفی افزونه، روی یکی از بنرهای تبلیغاتی کلیک نمایید تا لینک دریافت افزونه نمایش داده شود. ادامه


فعالیت و کسب امتیاز و درآمد در سومار

در سیستم امتیازی و درآمد سومار، تولید کنندگان افزونه می توانند محصولات خود را برای فروش در سومار قرار دهند و کاربران نیز می توانند با فعالیت در سایت امتیاز دریافت نمایند. ادامه


آخرین نظرات کاربران

سینا احمدی:  (در تاریخ: 24 مرداد 1396 برای مطلب: کامپوننت گالری تصاویر فوق العاده Admiror Gallery)
o,fi
مشاهده مطلب: کامپوننت گالری تصاویر فوق العاده Admiror Gallery

فریدون سعیدی:  (در تاریخ: 12 تیر 1396 برای مطلب: دیسک سومار)
اینم عالی بود..ولی من هنوز سردرگممB)
مشاهده مطلب: دیسک سومار

فریدون سعیدی:  (در تاریخ: 12 تیر 1396 برای مطلب: دیسک سومار)
اینم عالی بود..ولی من هنوز سردرگممB)
مشاهده مطلب: دیسک سومار

سهیل سلطاانیان:  (در تاریخ: 23 دی 1395 برای مطلب: نکات کاربردی سایت)
سلام من تازه وارد سایت شده ام چطور بیشتر بار این سایت آشنا شوم با تشکر از مدیر سایت فک کنم :laugh:سایت خوبیه
مشاهده مطلب: نکات کاربردی سایت

مهسان علیزاده:  (در تاریخ: 15 دی 1395 برای مطلب: مدیریت کامل فایل ها در جوملا با کامپوننت eXtplorer)
سلام خسته نباشید من میخواستم سایتم قابلیت آپلود و دانلود داشته باشه حالا میخواستم که ببینم این افزونه Explorer که برای آپلود هست تنظیماتش بعد از نصب به چه صورته
مشاهده مطلب: مدیریت کامل فایل ها در جوملا با کامپوننت eXtplorer